loading
logo

Kinga MartuszewskaAdwokat, Mediator

UL. JANKOWICKA 23/25, Rybnik

Adwokat Kinga Martuszewska

Doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując w wielu kancelariach adwokackich w województwie śląskim. Ponadto pracowałam również w kancelarii radcy prawnego, jak również kancelarii komorniczej.
9 maja 2019 zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach, a w lipcu 2019 roku rozpoczęłam działalność w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej.

Równolegle, od ponad 10 lat realizuję się zawodowo w księgowości i rachunkowości oraz kadrach i płacach. Stąd szczególnie bliska jest mi tematyka prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ukoronowaniem mojego ponad 10-letniego doświadczenia, było uzyskanie Certyfikatu Księgowego, według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC.

Mam doświadczenie w zarządzaniu własną działalnością gospodarczą, jak również koordynacji działalności gospodarczych moich klientów.

Posiadam także doświadczenie w pracy w sektorze publicznym – pracowałam w Urzędzie Miasta w Wodzisławiu Śl. Ponadto, przez cztery lata edukowałam młodzież oraz osoby dorosłe w zakresie podstaw prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego, przygotowując swoich słuchaczy do uzyskania uprawnień technika administracji i technika BHP.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kinga Martuszewska
Ul. JANKOWICKA 23/25
segment A, II piętro, pokój nr 17
44-200 Rybnik

T: 884 353 522
M: adwokatmartuszewska@gmail.com